PIE ED-Rzeszów patronem Drużynowych Mistrzostw Europy w szachach

Rymanów_Zdrój_2017_01

Serdecznie zapraszamy na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18, organizowane przez Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o. oraz Polski Związek Szachowy.

Europejska Unia Szachowa w drodze konkursu przyznała  Spółce prawo do organizacji ww. imprezy. Mistrzostwa zostaną rozegrane pod egidą Europejskiej Unii Szachowej oraz Polskiego Związku Szachowego w dniach 16-24.08.2017 roku w samym centrum malowniczego Uzdrowiska Rymanów Zdrój.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, a patronat medialny: TVP Rzeszów, Telewizja Regionalna TV Obiektyw, Tygodnik Regionalny Nowe Podkarpacie, Gazeta Codzienna Nowiny, Radio Rzeszów, Czasopismo szachowe MAT, portal internetowy www.nowiny24.pl, portal internetowy www.pzszach.pl, portal internetowy www.krosno112.pl, www.KrosnoCity.pl, www.eurodesk.pl.

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18 odbywają się od 2000 r. i biorą w nich udział narodowe reprezentacje krajów zrzeszonych w Europejskiej Unii Szachowej. Mistrzostwa zostaną rozegrane na dystansie 7 rund, zarówno w kategorii OPEN jak i dziewcząt. W Mistrzostwach organizowanych w 2017 roku zakłada się udział ponad 20 drużyn.

Podstawowe informacje

Termin: 16 – 24 sierpnia 2017 r.

Miejsce rozgrywek: sala konferencyjna Przedsiębiorstwa Sanatoryjno-Turystycznego „Stomil” Sp. z o.o. w Rymanowie Zdroju, ul. Świerkowa 1

Program turnieju: pierwszych 6 rund będzie rozpoczynać się o godzinie 15.00 (17-22.08. 2017 r.), ostatnia 7 runda o godzinie 11.00 (23.08.2017 r.)

Strona internetowa: www.eytcc2017.pl

Organizator: Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o., które jest podmiotem ukierunkowanym na świadczenie usług w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, odnowy biologicznej, pobytów leczniczych i wczasów dla klienta indywidualnego i grupowego. Ponadto PST „Stomil” organizuje konferencje, spotkania integracyjne dla firm, wycieczki, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, imprezy okolicznościowe.

Współorganizator: Polski Związek Szachowy

Nasz Punkt objął wydarzenie patronatem.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i śledzenia rozgrywek na www.eytcc2017.pl

email

Comments are closed.

Powered by WordPress | Deadline Theme : An AWESEM design.